• Ponuda kladionice PSK

    Ponuda kvota kladionice PSK. Pogledajte ponudu kladionice PSK i usporedite je sa ostalim kladionicama.


Austria Bundesliga

Vrijeme Šifra Utakmica
1 X 2 1X X2 12  
sub 18:30 530 Admira - Altach
2.10 3.20 3.20 1.27 1.60 1.27     
sub 18:30 560 Sturm Graz - Grodig
1.75 3.40 4.30 1.16 1.90 1.24     

Austria Erste Division

Vrijeme Šifra Utakmica
1 X 2 1X X2 12  
pet 18:30 2004 LASK Linz - Austria Lustenau
1.75 3.40 4.10 1.16 1.86 1.23     
pet 18:30 2003 St Polten - Mattersburg
2.70 3.20 2.35 1.46 1.35 1.26     

Belgium Jupiler Pro League

Vrijeme Šifra Utakmica
1 X 2 1X X2 12  
pet 20:30 457 Westerlo - Gent
2.65 3.20 2.45 1.45 1.39 1.27     
sub 18:00 458 Sporting Charleroi - Kortrijk
2.05 3.20 3.30 1.25 1.62 1.26     
sub 20:00 459 Lierse - Zulte Waregem
3.20 3.20 2.10 1.60 1.27 1.27     
ned 14:30 475 Club Brugge - Standard Liege
2.00 3.20 3.50 1.23 1.67 1.27     
ned 18:00 477 Anderlecht - Genk
1.55 3.60 5.60 1.08 2.19 1.21     
ned 20:00 478 Lokeren - KV Oostende
1.90 3.20 3.80 1.19 1.74 1.27     

Croatia 1 HNL

Vrijeme Šifra Utakmica
1 X 2 1X X2 12  
sub 15:00 1331 NK Osijek - NK Zadar
2.00 3.20 3.70 1.23 1.72 1.30     
sub 19:00 1332 Istra 1961 - RNK Split
2.60 3.20 2.60 1.43 1.43 1.30     
ned 16:00 1337 Hajduk Split - HNK Rijeka
2.70 3.20 2.50 1.46 1.40 1.30     

Czech Rep Gambrinus Liga

Vrijeme Šifra Utakmica
1 X 2 1X X2 12  
pet 20:15 1733 FK Jablonec - Dukla Praha
1.55 3.60 5.60 1.08 2.19 1.21     

Czech Rep Druha Liga

Vrijeme Šifra Utakmica
1 X 2 1X X2 12  
pet 18:00 2184 Opava - FK Pardubice
1.90 3.20 3.70 1.19 1.72 1.26     

Denmark Superligaen

Vrijeme Šifra Utakmica
1 X 2 1X X2 12  
ned 16:00 2197 Brondby IF - AaB Aalborg
2.10 3.30 3.10 1.28 1.60 1.25     
ned 16:00 2192 Odense BK - Silkeborg IF
2.10 3.30 3.10 1.28 1.60 1.25     

England Premier League

Vrijeme Šifra Utakmica
1 X 2 1X X2 12  
sub 16:00 621 Hull City - Crystal Palace
2.00 3.20 3.70 1.23 1.72 1.30     
sub 16:00 622 Leicester City - Burnley FC
1.80 3.30 4.50 1.16 1.90 1.29     
sub 16:00 611 Liverpool - West Bromwich
1.40 4.20 7.80 1.05 2.73 1.19     
sub 16:00 623 Sunderland - Stoke
2.50 3.20 2.70 1.40 1.46 1.30     
sub 16:00 620 Swansea City - Newcastle
1.85 3.30 4.20 1.19 1.85 1.28     
sub 16:00 726 Tottenham - Southampton
2.15 3.20 3.30 1.29 1.62 1.30     
sub 18:30 657 Aston Villa - Manchester City
6.50 3.80 1.50 2.40 1.08 1.22     
ned 13:00 711 Manchester United - Everton
1.75 3.60 4.30 1.18 1.96 1.24     
ned 15:05 727 Chelsea - Arsenal
1.65 3.50 5.30 1.12 2.11 1.26     

England Championship

Vrijeme Šifra Utakmica
1 X 2 1X X2 12  
pet 20:45 2018 Blackpool - Cardiff City
3.50 3.20 2.00 1.67 1.23 1.27     
sub 16:00 2021 Blackburn - Huddersfield
1.75 3.40 4.30 1.16 1.90 1.24     
sub 16:00 2023 Bolton - Bournemouth
3.10 3.20 2.15 1.57 1.29 1.27     
sub 16:00 2022 Brentford FC - Reading FC
2.25 3.20 2.90 1.32 1.52 1.27     
sub 16:00 2029 Charlton Athletic - Birmingham
2.00 3.30 3.30 1.25 1.65 1.25     
sub 16:00 2024 Middlesbrough - Fulham
1.80 3.30 4.10 1.16 1.83 1.25     
sub 16:00 2027 Norwich City - Rotherham
1.50 4.00 5.10 1.09 2.24 1.16     
sub 16:00 2025 Watford FC - Brighton
2.10 3.20 3.20 1.27 1.60 1.27     
sub 16:00 2028 Wolves - Wigan
2.00 3.20 3.50 1.23 1.67 1.27     

England League One

Vrijeme Šifra Utakmica
1 X 2 1X X2 12  
sub 16:00 431 Bradford City - Crewe Alexandra
1.70 3.40 4.40 1.13 1.92 1.23     
sub 16:00 419 Chesterfield - Sheffield Utd
2.45 3.10 2.65 1.37 1.43 1.27     
sub 16:00 424 Coventry City - Crawley Town
1.95 3.30 3.40 1.23 1.67 1.24     
sub 16:00 420 Fleetwood Town - Port Vale
2.00 3.20 3.30 1.23 1.62 1.25     
sub 16:00 423 Notts County - Gillingham
2.15 3.20 3.00 1.29 1.55 1.25     
sub 16:00 422 Peterborough - Oldham Athletic
1.85 3.30 3.80 1.19 1.77 1.24     
sub 16:00 426 Preston NE - Colchester Utd
1.55 3.60 5.30 1.08 2.14 1.20     
sub 16:00 425 Scunthorpe Utd - Doncaster Rovers
2.50 3.10 2.60 1.38 1.41 1.27     
sub 16:00 434 Yeovil Town - Milton Keynes Dons
2.60 3.10 2.50 1.41 1.38 1.27     

England League Two

Vrijeme Šifra Utakmica
1 X 2 1X X2 12  
sub 16:00 1137 Bury FC - Tranmere Rovers
1.70 3.40 4.40 1.13 1.92 1.23     
sub 16:00 1138 Cheltenham - AFC Wimbledon
2.15 3.20 3.00 1.29 1.55 1.25     
sub 16:00 1139 Hartlepool Utd - Carlisle Utd
2.30 3.10 2.85 1.32 1.48 1.27     
sub 16:00 1132 Mansfield - Accrington Stanley
2.00 3.20 3.40 1.23 1.65 1.26     
sub 16:00 1141 Plymouth Argyle - Shrewsbury
2.70 3.20 2.35 1.46 1.35 1.26     
sub 16:00 1136 Southend Utd - Morecambe FC
1.70 3.50 4.30 1.14 1.93 1.22     
sub 16:00 1135 Wycombe - Northampton
2.35 3.20 2.70 1.35 1.46 1.26     
sub 16:00 1140 York City - Portsmouth
2.35 3.10 2.75 1.34 1.46 1.27     

England Conference

Vrijeme Šifra Utakmica
1 X 2 1X X2 12  
sub 16:00 1876 Dartford - Grimsby Town
3.70 3.30 1.85 1.74 1.19 1.23     
sub 16:00 1994 Kidderminster - AFC Telford Utd
1.35 4.50 6.80 1.04 2.71 1.13     
sub 16:00 1718 Macclesfield - Forest Green
2.90 3.20 2.20 1.52 1.30 1.25     
sub 16:00 1996 Torquay Utd - Wrexham FC
1.95 3.30 3.40 1.23 1.67 1.24     

Finland Veikkausliiga

Vrijeme Šifra Utakmica
1 X 2 1X X2 12  
pet 17:30 2045 HJK Helsinki - FC Honka Espoo
1.25 5.10 8.80 3.23 1.09 1.65     
ned 17:30 2047 KuPS Kuopio - TPS Turku
1.55 3.70 5.20 1.09 2.16 1.19     

France Ligue 1

Vrijeme Šifra Utakmica
1 X 2 1X X2 12  
pet 20:30 596 Stade Reims - Bordeaux
3.30 3.10 2.20 1.60 1.29 1.32     
sub 17:00 652 Caen - Marseille
3.40 3.10 2.15 1.62 1.27 1.32     
sub 20:00 660 Evian Thonon Gaillard - Metz
2.30 3.10 3.10 1.32 1.55 1.32     
sub 20:00 661 Nice - Montpellier
2.45 3.20 2.75 1.39 1.48 1.30     
sub 20:00 700 Rennais - Lens
1.90 3.30 4.00 1.21 1.81 1.29     
sub 20:00 701 SC Bastia - Lorient
2.20 3.10 3.30 1.29 1.60 1.32     
ned 17:00 854 Guingamp - Nantes
2.60 3.10 2.70 1.41 1.44 1.32     
ned 17:00 853 Lyon - Lille
2.10 3.20 3.40 1.27 1.65 1.30     
ned 21:00 915 PSG - Monaco
1.50 3.80 6.50 1.08 2.40 1.22     

France Ligue 2

Vrijeme Šifra Utakmica
1 X 2 1X X2 12  
pet 20:00 3194 AC Arles - Chateauroux
1.85 3.20 4.00 1.17 1.78 1.26     
pet 20:00 3070 Ajaccio - Chamois Niortais
2.50 3.00 2.70 1.36 1.42 1.30     
pet 20:00 3071 Angers - US Creteil Lusitanos
2.10 3.00 3.40 1.24 1.59 1.30     
pet 20:00 3072 Dijon - Clermont Foot
1.70 3.40 4.60 1.13 1.96 1.24     
pet 20:00 3069 Sochaux - Auxerre
2.05 3.00 3.60 1.22 1.64 1.31     
pet 20:00 3073 US Orleans - Le Havre
2.50 3.00 2.70 1.36 1.42 1.30     
sub 14:00 3074 Troyes - Valenciennes
1.50 3.60 6.30 1.06 2.29 1.21     
pon 20:30 3075 Brest - Tours
1.90 3.20 3.80 1.19 1.74 1.27     

Germany Bundesliga

Vrijeme Šifra Utakmica
1 X 2 1X X2 12  
pet 15:30 605 Bayern München - Hannover 96
1.15 7.00 15.00 4.77 1.00 1.30     
pet 15:30 601 Borussia Dortmund - Hamburger
1.35 4.50 8.50 1.04 2.94 1.16     
pet 15:30 658 Eintracht Frankfurt - Koln
2.30 3.20 3.00 1.34 1.55 1.30     
pet 15:30 604 Hoffenheim - Schalke 04
2.40 3.20 2.85 1.37 1.51 1.30     
pet 15:30 603 Leverkusen - Paderborn
1.35 4.50 8.50 1.04 2.94 1.16     
pet 15:30 602 Werder Bremen - Freiburg
2.30 3.20 3.00 1.34 1.55 1.30     
pet 15:30 732 Wolfsburg - Augsburg
1.70 3.50 4.80 1.14 2.02 1.26     

Germany 2 Bundesliga

Vrijeme Šifra Utakmica
1 X 2 1X X2 12  
pet 18:30 450 Bochum - Nurnberg
2.00 3.30 3.40 1.25 1.67 1.26     
pet 18:30 449 Greuther Furth - Erzgebirge Aue
1.50 3.80 5.90 1.08 2.31 1.20     
pet 18:30 452 Kaiserslautern - Karlsruher
1.90 3.30 3.70 1.21 1.74 1.26     
pet 18:30 2090 RB Leipzig - Heidenheim
2.00 3.30 3.40 1.25 1.67 1.26     
pet 18:30 454 SV Sandhausen - FSV Frankfurt
2.10 3.20 3.20 1.27 1.60 1.27     
pet 18:30 451 VfR Aalen - 1860 Munchen
2.45 3.20 2.65 1.39 1.45 1.27     

Germany 3 Liga

Vrijeme Šifra Utakmica
1 X 2 1X X2 12  
sub 14:00 1160 Arminia Bielefeld - Dynamo Dresden
2.20 3.20 2.90 1.30 1.52 1.25     
sub 14:00 1161 Duisburg - VfB Stuttgart II
1.70 3.40 4.40 1.13 1.92 1.23     
sub 14:00 1163 Hallescher FC - RW Erfurt
2.30 3.20 2.75 1.34 1.48 1.25     

Hungary NB I

Vrijeme Šifra Utakmica
1 X 2 1X X2 12  
sub 16:00 1404 Debrecen VSC - Budapest Honved
1.70 3.40 4.40 1.13 1.92 1.23     
sub 18:00 1405 Pecsi MFC - Videoton FC
4.80 3.60 1.60 2.06 1.11 1.20     

Italy Serie A

Vrijeme Šifra Utakmica
1 X 2 1X X2 12  
ned 15:00 702 AC Milan - Chievo
1.45 4.00 7.00 1.06 2.55 1.20     
ned 15:00 709 Empoli - Palermo
2.40 3.10 2.90 1.35 1.50 1.31     
ned 15:00 655 Hellas Verona - Cagliari
2.10 3.10 3.50 1.25 1.64 1.31     
ned 15:00 903 Juventus - Roma
2.00 3.20 3.70 1.23 1.72 1.30     
ned 15:00 715 Lazio - Sassuolo
1.50 3.80 6.50 1.08 2.40 1.22     
ned 15:00 911 Napoli - Torino
1.55 3.70 6.00 1.09 2.29 1.23     
ned 15:00 714 Parma - Genoa
1.90 3.30 4.00 1.21 1.81 1.29     
ned 15:00 716 Sampdoria - Atalanta
1.90 3.30 4.00 1.21 1.81 1.29     
ned 15:00 717 Udinese - Cesena
1.55 3.70 6.00 1.09 2.29 1.23     

Italy Serie B

Vrijeme Šifra Utakmica
1 X 2 1X X2 12  
sub 15:00 2280 Bari - Modena
2.10 3.00 3.40 1.24 1.59 1.30     
sub 15:00 2275 Brescia - Varese
2.10 3.00 3.40 1.24 1.59 1.30     
sub 15:00 2274 Livorno - Crotone
1.90 3.20 3.80 1.19 1.74 1.27     
sub 15:00 2283 Trapani Calcio - Latina Calcio
2.50 3.00 2.70 1.36 1.42 1.30     
sub 15:00 2278 Vicenza - Bologna
3.00 3.00 2.30 1.50 1.30 1.30     

Vrijeme Šifra Utakmica
1 X 2 1X X2 12  
ned 05:30 2144 Kashima Antlers - Gamba Osaka
2.10 3.20 3.10 1.27 1.57 1.25     
ned 07:00 2145 Shimizu S-Pulse - Cerezo Osaka
2.75 3.20 2.30 1.48 1.34 1.25     
ned 07:00 2146 Urawa Red Diamonds - Tokushima Vortis
1.20 6.00 9.00 3.60 1.06 1.50     
ned 08:30 2149 Kashiwa Reysol - Sanfrecce Hiroshima
2.10 3.20 3.10 1.27 1.57 1.25     
ned 12:00 2151 Albirex Niigata - Kawasaki Frontale
3.00 3.30 2.10 1.57 1.28 1.24     

Netherlands Eredivisie

Vrijeme Šifra Utakmica
1 X 2 1X X2 12  
pet 20:00 479 Vitesse - ADO Den Haag
1.50 3.80 5.90 1.08 2.31 1.20     
sub 18:30 480 Heracles - NAC Breda
2.10 3.20 3.20 1.27 1.60 1.27     
sub 19:45 482 SC Cambuur - FC Dordrecht
1.60 3.50 5.30 1.10 2.11 1.23     
sub 19:45 483 Willem II Tilburg - SC Heerenveen
2.55 3.20 2.55 1.42 1.42 1.28     
sub 20:45 490 FC Utrecht - Go Ahead Eagles
1.75 3.40 4.30 1.16 1.90 1.24     
ned 14:30 521 AZ Alkmaar - FC Twente
3.10 3.20 2.15 1.57 1.29 1.27     
ned 14:30 511 Feyenoord - FC Groningen
1.45 4.20 5.80 1.08 2.44 1.16     

Netherlands Eerste Divisie

Vrijeme Šifra Utakmica
1 X 2 1X X2 12  
pet 20:00 590 Almere City FC - NEC Nijmegen
4.50 3.80 1.60 2.06 1.13 1.18     
pet 20:00 600 FC Den Bosch - De Graafschap
2.10 3.40 2.90 1.30 1.57 1.22     
pet 20:00 591 FC Eindhoven - RKC Waalwijk
1.60 3.80 4.50 1.13 2.06 1.18     
pet 20:00 653 Fortuna Sittard - FC Volendam
4.10 3.80 1.65 1.97 1.15 1.18     
pet 20:00 594 MVV Maastricht - FC Oss
2.30 3.30 2.70 1.36 1.48 1.24     
pet 20:00 593 SC Telstar - Sparta Rotterdam
3.50 3.50 1.85 1.75 1.21 1.21     
pet 20:00 592 VVV Venlo - Helmond Sport
2.00 3.40 3.15 1.26 1.64 1.22     

Norway Tippeligaen

Vrijeme Šifra Utakmica
1 X 2 1X X2 12  
pet 19:00 1392 Lillestrom SK - Rosenborg BK
2.55 3.20 2.55 1.42 1.42 1.28     
sub 18:00 2459 Viking FK - Molde FK
3.90 3.50 1.80 1.84 1.19 1.23     
ned 15:30 2460 Sarpsborg 08 - Stromsgodset IF
3.30 3.20 2.05 1.62 1.25 1.26     
ned 18:00 2462 FK Haugesund - Sandnes Ulf
1.50 3.80 5.90 1.08 2.31 1.20     
ned 20:00 2464 SK Brann - IK Start
1.80 3.50 3.90 1.19 1.84 1.23     

Norway Adeccoligaen

Vrijeme Šifra Utakmica
1 X 2 1X X2 12  
ned 18:00 2050 Baerum SK - Sandefjord
3.10 3.30 2.10 1.60 1.28 1.25     
ned 18:00 2136 Ranheim Fotball - Ullensaker-Kisa
1.20 6.00 9.00 3.60 1.06 1.50     
ned 18:00 2041 Tromsdalen UIL - Honefoss BK
2.45 3.20 2.55 1.39 1.42 1.25     

Poland Ekstraklasa

Vrijeme Šifra Utakmica
1 X 2 1X X2 12  
ned 15:30 3012 Piast Gliwice - Legia Warszawa
5.00 3.50 1.60 2.06 1.10 1.21     
ned 18:00 3015 Lech Poznan - GKS Belchatow
1.70 3.40 4.40 1.13 1.92 1.23     

Poland 1 Liga

Vrijeme Šifra Utakmica
1 X 2 1X X2 12  
sub 16:00 724 Widzew Lodz - Wisla Plock
2.70 3.10 2.40 1.44 1.35 1.27     

Romania Divizia A

Vrijeme Šifra Utakmica
1 X 2 1X X2 12  
pet 20:00 2182 Concordia Chiajna - Rapid Bucuresti
2.40 3.10 2.70 1.35 1.44 1.27     
sub 17:30 2199 Univ Cluj-Napoca - Pandurii Targu Jiu
2.75 3.20 2.30 1.48 1.34 1.25     
ned 15:00 2218 Otelul Galati - Steaua Bucuresti
10.50 5.50 1.20 3.61 1.08 1.50     

Scotland Premier League

Vrijeme Šifra Utakmica
1 X 2 1X X2 12  
sub 16:00 441 Dundee - Aberdeen
2.90 3.20 2.25 1.52 1.32 1.27     
sub 16:00 443 Inverness - Ross County
1.55 3.60 5.60 1.08 2.19 1.21     
sub 16:00 439 Kilmarnock - Dundee United
2.90 3.30 2.20 1.54 1.32 1.25     
sub 16:00 442 Partick Thistle - Motherwell
2.10 3.20 3.20 1.27 1.60 1.27     

Scotland Division 1

Vrijeme Šifra Utakmica
1 X 2 1X X2 12  
sub 16:00 566 Dumbarton - Cowdenbeath
1.90 3.30 3.60 1.21 1.72 1.24     
sub 16:00 568 Falkirk - Alloa Athletic
1.60 3.60 4.80 1.11 2.06 1.20     
sub 16:00 567 Livingston - Rangers FC
6.80 4.00 1.40 2.52 1.04 1.16     
sub 16:00 569 Queen of the South - Hearts
3.50 3.20 1.95 1.67 1.21 1.25     

Scotland Division 2

Vrijeme Šifra Utakmica
1 X 2 1X X2 12  
sub 16:00 1737 Airdrie United - Forfar Athletic
2.80 3.50 2.10 1.56 1.31 1.20     
sub 16:00 1734 Brechin City - Morton
2.65 3.50 2.25 1.51 1.37 1.22     
sub 16:00 1738 Stenhousemuir - Stranraer
2.40 3.50 2.40 1.42 1.42 1.20     

Scotland FA cup

Vrijeme Šifra Utakmica
1 X 2 1X X2 12  
sub 16:00 1226 Arbroath - Montrose
1.55 4.10 4.50 1.12 2.15 1.15     

Slovenia Prva Liga

Vrijeme Šifra Utakmica
1 X 2 1X X2 12  
sub 17:00 2040 NK Maribor - Olimpija Ljubljana
1.90 3.30 3.60 1.21 1.72 1.24     

Spain Primera Division

Vrijeme Šifra Utakmica
1 X 2 1X X2 12  
ned 17:00 703 Almeria - Elche
2.10 3.20 3.40 1.27 1.65 1.30     
ned 17:00 598 Getafe - Cordoba
2.05 3.20 3.60 1.25 1.69 1.31     
ned 17:00 704 Malaga - Granada
1.85 3.30 4.20 1.19 1.85 1.28     
ned 17:00 912 Real Madrid - Athletic Bilbao
1.20 6.00 12.50 1.00 1.00 1.50     
ned 17:00 705 Sevilla - La Coruna
1.40 4.20 7.80 1.05 2.73 1.19     
ned 17:00 644 Valencia - Atletico Madrid
2.70 3.10 2.60 1.44 1.41 1.32     

Spain Segunda Division

Vrijeme Šifra Utakmica
1 X 2 1X X2 12  
ned 17:00 2431 CD Leganes - Tenerife
2.05 3.10 3.40 1.23 1.62 1.28     
ned 17:00 2432 CD Mirandes - Numancia
2.70 3.10 2.40 1.44 1.35 1.27     
ned 17:00 2429 CE Sabadell - Albacete
2.25 3.10 2.90 1.30 1.50 1.27     
ned 17:00 2423 Deportivo Alaves - UE Llagostera
1.75 3.40 4.30 1.16 1.90 1.24     
ned 17:00 2424 Girona - Ponferradina
2.15 3.20 3.00 1.29 1.55 1.25     
ned 17:00 2426 Las Palmas - Sporting Gijon
2.00 3.20 3.40 1.23 1.65 1.26     
ned 17:00 2425 Osasuna - Racing Santander
1.85 3.40 3.65 1.20 1.76 1.23     
ned 17:00 2430 Zaragoza - Mallorca
2.10 3.20 3.10 1.27 1.57 1.25     

Sweden Allsvenskan

Vrijeme Šifra Utakmica
1 X 2 1X X2 12  
sub 16:00 2092 Mjallby AIF - Brommapojkarna
1.30 4.50 9.00 3.00 1.14 1.80     
ned 15:00 2096 Orebro SK - IF Elfsborg
3.20 3.30 2.05 1.62 1.26 1.25     
ned 17:30 2097 BK Hacken - Falkenbergs FF
1.40 4.50 6.20 1.07 2.61 1.14     

Switzerland Super League

Vrijeme Šifra Utakmica
1 X 2 1X X2 12  
sub 17:45 3006 Thun - Grasshoppers
2.20 3.30 2.90 1.32 1.54 1.25     
sub 20:00 3008 St Gallen - Basel
3.20 3.20 2.10 1.60 1.27 1.27     
ned 13:45 3010 Sion - Luzern
2.25 3.20 2.90 1.32 1.52 1.27     
ned 13:45 3011 Zurich - Vaduz
1.40 4.00 7.30 1.04 2.58 1.17     
ned 16:00 3014 FC Aarau - Young Boys
3.00 3.20 2.20 1.55 1.30 1.27     

Switzerland Challenge League

Vrijeme Šifra Utakmica
1 X 2 1X X2 12  
sub 17:45 2032 Lausanne - Schaffhausen
2.00 3.30 3.20 1.25 1.62 1.23     
sub 17:45 2031 Wohlen - Biel Bienne
1.45 4.00 5.80 1.06 2.37 1.16     
ned 15:00 2033 Chiasso - Winterthur
2.90 3.20 2.20 1.52 1.30 1.25     
pon 19:45 2035 FC Wil - Lugano
2.25 3.20 2.80 1.32 1.49 1.25     

Turkey Super Lig

Vrijeme Šifra Utakmica
1 X 2 1X X2 12  
sub 13:30 2376 Kasımpasa - Gaziantepspor
1.55 3.60 5.30 1.08 2.14 1.20     
sub 15:00 2378 Sivasspor - Genclerbirligi
2.20 3.20 2.90 1.30 1.52 1.25     
sub 17:30 2377 Kayseri Erciyesspor - Galatasaray
4.80 3.60 1.60 2.06 1.11 1.20     
sub 20:00 2375 Fenerbahce - Konyaspor
1.40 4.00 6.80 1.04 2.52 1.16     

Turkey TFF 1 Lig

Vrijeme Šifra Utakmica
1 X 2 1X X2 12  
ned 14:00 2433 Denizlispor - Giresunspor
3.50 3.30 1.90 1.70 1.21 1.23     

UEFA Europe League

Vrijeme Šifra Utakmica
1 X 2 1X X2 12  
čet 19:00 997 AaB Aalborg - Rio Ave
2.40 3.10 2.90 1.35 1.50 1.31     
čet 19:00 996 Dynamo Kiev - Steaua Bucuresti
1.70 3.40 5.00 1.13 2.02 1.27     
čet 19:00 979 Feyenoord - Standard Liege
1.80 3.30 4.50 1.16 1.90 1.29     
čet 19:00 998 Guingamp - PAOK Salonica
2.50 3.10 2.80 1.38 1.47 1.32     
čet 19:00 989 HNK Rijeka - Sevilla
4.00 3.30 2.00 1.81 1.25 1.33     
čet 19:00 1868 Lokeren - Metalist Kharkov
2.50 3.10 2.80 1.38 1.47 1.32     
čet 19:00 995 Slovan Bratislava - Napoli
5.30 3.50 1.65 2.11 1.12 1.26     
čet 19:00 994 Sparta Praha - Young Boys
2.00 3.20 3.70 1.23 1.72 1.30     
čet 19:00 1781 Trabzonspor - Legia Warszawa
2.00 3.20 3.70 1.23 1.72 1.30     
čet 19:00 993 Wolfsburg - Lille
1.70 3.40 5.00 1.13 2.02 1.27     
čet 21:05 1877 Celtic - Dinamo Zagreb
2.20 3.30 3.40 1.32 1.67 1.34     
čet 21:05 1878 Estoril - Panathinaikos
2.45 3.10 2.85 1.37 1.48 1.32     
čet 21:05 1872 HJK Helsinki - Club Brugge
3.60 3.20 2.05 1.69 1.25 1.31     
čet 21:05 1874 Tottenham - Besiktas
1.65 3.50 5.30 1.12 2.11 1.26     
čet 21:05 1869 Zurich - Monchengladbach
3.20 3.20 2.20 1.60 1.30 1.30     

UEFA Euro Championship

Vrijeme Šifra Utakmica
1 X 2 1X X2 12  
čet 20:45 2099 Belarus - Ukraine
2.90 3.10 2.40 1.50 1.35 1.31     
čet 20:45 2115 England - San Marino
1.01 15.00 40.00 10.91 1.00 1.00     
čet 20:45 2100 FYR Macedonia - Luxembourg
1.45 4.00 7.00 1.06 2.55 1.20     
čet 20:45 2116 Lithuania - Estonia
2.20 3.20 3.20 1.30 1.60 1.30     
čet 20:45 2119 Moldova - Austria
5.00 3.40 1.70 2.02 1.13 1.27     

USA MLS

Vrijeme Šifra Utakmica
1 X 2 1X X2 12  
ned 01:00 928 Vancouver Whitecaps - FC Dallas
2.00 3.20 3.50 1.23 1.67 1.27     
ned 01:30 929 New England - Columbus Crew
2.05 3.30 3.20 1.26 1.62 1.25     
2.35 3.20 2.75 1.35 1.48 1.27     

Ukraine Vyscha Liga

Vrijeme Šifra Utakmica
1 X 2 1X X2 12  
pet 18:00 2073 Volyn Lutsk - Vorskla
2.55 3.10 2.55 1.40 1.40 1.28